قابل توجه مشتریانی که موعد تسویه آنها 1399/9/30 میباشد

قابل توجه مشتریانی که موعد تسویه آنها 1399/9/30 میباشد

به منظوراقدامات مربوط به فک رهن و تسویه حساب خودرو به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی از مراجعه حضوری اکیدا خودداری فرمایید وبا شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید.

 

02188671066

02188671068

02188673974

پایان طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان کشوری

با توجه به تماسهای مکرر خانواده های محترم بازنشستگان کشوری بدینوسیله به اطلاع میرساند:

طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان کشوری که از آبان ماه 1396 آغازشده بود دراسفندماه1396خاتمه یافته است.

ازهمین جا لازم میداند به آگاهی برساند درصورت برنامه ریزی جهت اجرای سایرطرح های عملیاتی اطلاعات مربوطه

ازطریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری وسایر رسانه های عمومی به اطلاع  جامعه بازنشستگان محترم خواهد رسید.

پاسخ به سوالات متداول و پرتکرار بازنشستگان محترم

 

در سال 1395 شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری، فعالیت خود را در حوزه‌ی لیزینگ آغاز نمود. هدف اصلی شرکت بهبود رفاه مشتریان از طریق تامین کالاهای اساسی و گران قیمت به‌صورت اقساطی برای عموم متقاضیان خصوصا بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری می‌باشد. با توجه به اتمام طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری که در سال 1396 اجرا گردید، سوالات متعددی از سوی بازنشستگان محترم مطرح شد که جهت تنویر اذهان عمومی جامعه‌ی بازنشستگان پاسخ به این سوالات متداول و پرتکرار را در چارچوب مفاد این اطلاعیه به آگاهی عموم بازنشستگان محترم می‌رساند.

1)     آیا می‌توان از امکانات خرید خودرو هم‌چون طرح اجرا شده در سال 1396 بهره برد؟

ضمن قدردانی از اعتماد و استقبال کم‌نظیر تمامی اعضای محترم جامعه‌ی معظم بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از اولین طرح واگذاری خودرو به بازنشستگان که طی ماه‌های آبان لغایت اسفندماه سال 1396 اجرا و منجربه واگذاری بیش از 2000 دستگاه از محصولات تولیدی شرکت ایران‌خودرو به خانواده‌ی معظم بازنشستگان گردید، بدین وسیله به آگاهی می‌رساند که طرح مزبور از اسفندماه 1396 خاتمه یافته و بالتبع امکان اجابت درخواست‌های مطروحه مبنی بر خرید خودرو و هم‌چنین بهره‌مندی از شرایط مزبور وجود ندارد.

2)     آیا به صورت انفرادی می‌توان تسهیلات خرید خودرو دریافت نمود؟

با توجه به بروز شرایط کنونی برای خودروسازان بزرگ کشور، در حال حاضر امکان مذاکره برای تامین هیچ یک از انواع خودرو مقدور نمی‌باشد، که امید است در آینده با تغییر شرایط و بهبود موقعیت این خودروسازان مجددا طرح‌هایی از این قبیل اجرا گردد. با توجه به سیاست‌های هلدینگ مالی و شرکت در خصوص ارائه تسهیلات گروهی که به‌منظور رعایت عدالت میان متقاضیان خرید اتخاذ گردیده است، امکان درخواست خودرو به صورت موردی وجود ندارد. بدیهی است به محض بهبود وضعیت تولید محصولات خودرویی در کشور برنامه‌ریزی لازم جهت امکان عرضه و واگذاری مجدد خودروهای تسهیلاتی انجام و مراتب از طریق کانال‌های ارتباط عمومی و سایت صندوق بازنشستگی کشوری به اطلاع‌ عموم بازنشستگان محترم خواهد رسید.

3)     طرح‌های آتی شرکت واسپاری آتیه صبا برای بازنشستگان کدامند؟

واحد طرح و برنامه شرکت واسپاری آتیه صبا مبتنی بر درخواست‌های مطروحه از سوی بازنشستگان محترم از طریق مراجعات حضوری، تماس‌های تلفنی و سایر طرق، طرح‌هایی را در جهت تامین رفاه هر چه بیشتر بازنشستگان تهیه و جهت اخذ تاییدیه به هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی ارسال نموده است که پس از تایید از سوی هلدینگ مالی و تصویب مراتب از سوی صندوق بازنشستگی کشوری مراتب را از طریق کانال‌های اطلاع رسانی (هم‌چون سایت صندوق بازنشستگی کشوری) به اطلاع بازنشستگان محترم خواهد رساند. جهت مزید آگاهی، طرح‌های در دست تهیه عموما شامل کالا و مایحتاج اساسی و گران‌قیمت است که با هدف تامین هرچه بیشتر رفاه جامعه‌ی بازنشستگان است، صورت می‌پذیرد.

4)     آیا تنها محصولات ایران‌خودرو برای ارائه وجود دارد؟

شرکت واسپاری آتیه صبا در سال 1396 به‌منظور اجرای طرح واگذاری خودرو برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با تعدادی از خودروسازان بزرگ کشور مذاکره نمود. بر اساس شرایط و پیشنهادات مطروحه از سوی این خودروسازان و بررسی و مقایسه‌های صورت گرفته (با هدف تامین هرچه بهتر رفاه بازنشستگان) شرکت ایران‌خودرو به عنوان تامین‌کننده خودرو انتخاب گردید. از این‌رو طرح واگذاری خودرو با همکاری شرکت ایران‌خودرو صورت پذیرفت. لذا در طرح‌های آتی نیز شرکت واسپاری آتیه صبا به‌منظور واگذاری خودرو ابتدا مذاکراتی را با شرکت‌های خودروساز ترتیب خواهد داد و پس از بررسی و مقایسه پیشنهادات از سوی این خودروسازان بهترین پیشنهاد را ملاک اتخاذ تصمیم در مورد تامین خودرو قرار خواهد داد.

اطلاعیه مرحله دوم ثبت نام اقساطی بازنشستگان

شرکت واسپاري آتيه صبا در اطلاعيه اي اعلام کرد که به دليل توقف ثبت نام طرح فروش خودري قسطي به بازنشستگان کشوري، در روزهاي گذشته از سوي شرکت ايران خودرو، مهلت جديد ثبت نام از ۴ آذرماه به مدت ۱۰ روز مجدداً تمديد شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، از آنجايي که چند روز پاياني مهلت ثبت نام خودروي قسطي در مرحله اول، براي تمامي ۲ هزار نفر از بازنشستگان برنده قرعه کشي امکان ثبت نام فراهم نشده و از سوي شرکت ايران خودرو، فرآيند ثبت نام متوقف شده بود، با هماهنگي هاي انجام شده، مهلت زماني ۴ تا ۱۴ آذرماه ۹۶ مجددا براي برندگان قرعه کشي تمديد شده است. 
- مرحله دوم ثبت نام برندگان قرعه کشي خودرو از روز شنبه ۴ آذرماه ۹۶ آغاز و در پايان روز سه شنبه ۱۴ آذرماه ۹۶ خاتمه مي يابد. 
- در اين مرحله، امکان ثبت نام براي ۴ هزار نفري که نام آن ها در مراسم قرعه کشي به عنوان برنده مشخص شده بود، فراهم شده تا از صبح روز شنبه ۴ آذرماه ۹۶ نسبت به دريافت معرفي نامه سيستمي از وب سايت صندوق بازنشستگي کشوري به نشاني cspf.ir اقدام و سپس مجاز به مراجعه به نمايندگي هاي ايران خودرو جهت ثبت نام براي يکي از خودروهاي تعيين شده خواهند بود. 
- با توجه به محدوديت تعداد خودروهاي قابل واگذاري در اين مرحله، به محضِ تکميل ظرفيت، ثبت نام از متقاضيان متوقف و از ثبت نام متقاضياني که فرآيند خريد آن ها نيز تکميل نشده باشد خودداري خواهد شد. لذا به متقاضيان توصيه اکيد مي شود که با باز شدن سامانه ثبت نام در روزهاي نخست نسبت به تهيه معرفي نامه از وب سايت صندوق بازنشستگي کشوري و تکميل فرآيند ثبت نام نزد نمايندگي هاي ايران خودرو اقدام کنند.

برای خرید خودروی قسطی «برگه معرفی نامه» الزامی است

بازنشستگان کشوري برنده قرعه کشي خريد خودروي قسطي بايد پيش از مراجعه به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو برگه معرفي نامه خود را از سايت صندوق بازنشستگي کشوري پرينت بگيرند. 
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، براي بازنشستگان کشوري برنده قرعه کشي خريد خودروي قسطي که از ۱۵ تا ۲۷ آبان بايد به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه کنند، به همراه داشتن برگه پرينت شده معرفي نامه از سايت صندوق الزامي است. 
بازنشستگان کشوري مشمول اين طرح مي توانند از روز دوشنبه (۱۵ آبان) با مراجعه به سايت صندوق بازنشستگي کشوري به نشاني cspf.ir و درج مشخصات خود، برگه معرفي نامه را براي انجام فرآيند خريد خودروي قسطي چاپ کرده و براي ثبت نام به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو ارائه کنند. 
بديهي است، به همراه داشتن «کارت شناسايي ملي» شخص بازنشسته به همراه برگه «معرفي نامه»، در هنگام ثبت نام و ساير امور ثبت نام ضروري است. در صورت نبود برگه معرفي نامه و کارت ملي امکان ثبت نام و فرآيند خريد وجود نخواهد داشت.

     

 

بازگشت ]  چاپ خبر

۱۵ آبان؛ زمان مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو

مديرعامل شرکت واسپاري آتيه صبا وابسته به صندوق بازنشستگي کشوري اعلام کرد: بازنشستگان برنده قرعه کشي مرحله اول خريد خودروهاي قسطي، از ۱۵ آبان ماه به مدت ۱۲ روز مي توانند پس از دريافت «پرينت معرفي نامه» از سايت صندوق بازنشستگي کشوري و در دست داشتن «کارت ملي»، به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، اميد روحاني، با اشاره به تعدد تماس هاي بازنشستگان برنده قرعه کشي براي خريد خودروي قسطي، اظهار داشت: براساس اعلام هاي قبلي، قرار بود تا آبان ماه جاري فرآيند و چگونگي ثبت نام و انجام امور اداري براي خريد خودروي قسطي به بازنشستگان کشوري که در قرعه کشي برنده شده بودند، اعلام شود.
وي افزود: با هماهنگي هاي انجام شده با شرکت ايران خودرو براي واگذاري يک هزاردستگاه خودروي قسطي به بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگي کشوري، متقاضياني که برنده قرعه کشي شده و براي آن ها پيامک ارسال شده بود، مي توانند از ۱۵ تا ۲۷ آبان ماه با در دست داشتن پرينت معرفي نامه خود از سايت صندوق بازنشستگي کشوري به نشاني cspf.ir و کارت ملي به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه و مراحل بعدي خريد خودروي قسطي را تکميل کنند. 
وي يادآور شد: پس از ۲۷ آبان ماه و در صورت مراجعه نکردن واجدين شرايط در مدت اعلام شده، نام فرد به صورت خودکار حذف شده و نفرات ذخيره جايگزين آن ها مي شوند.
روحاني تصريح کرد: چنانچه به هر دليلي برندگان قرعه کشي از ثبت نام نزد نمايندگي هاي مُجاز ايران خودرو منصرف شوند، در پايان مُهلت تعيين شده به تعداد اشخاص انصرافي، فرصت ثبت نام در اختيار اولويت هاي بعدي از همان استان يعني برندگان بعدي قرعه کشي قرار داده مي شود.
روحاني گفت: بازنشستگان کشوري که برنده قرعه کشي خريد خودروي قسطي شده اند، مي توانند از طريق تلفن هاي ۸۸۵۴۰۱۴۶ و ۸۸۵۴۰۱۴۷ پاسخ سوالات خود را دريافت کنند.

آغاز همکاری با شرکت جهان نوین آریا و فروش ویژه محصولات نیسان

شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان خود و در راستای اهداف و سیاست‌های کلان خود شاخص‌های متعددی هم‌چون  تامین محصولات با کیفیت بالا، ارزش بالای خرید نسبت به قیمت، خدمات پس از فروش مناسب و .... را برای انتخاب شرکای تجاری خود در نظر گرفته است. با در نظر گرفتن شاخص‌های مورد نظر و همچنین مقایسه‌ی ویژگی‌ها و مزیت‌ها میان عرضه‌کنندگان مختلف، شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص)، شرکت جهان نوین آریا را به عنوان یکی از شرکای تجاری خود انتخاب و در آستانه‌ی عید سعید فطر همکاری خود را با شرکت مزبور آغاز نموده است. 

شرکت جهان نوین آریا به واسطه‌ی حسن سابقه طولانی در امر عرضه خودروهای وارداتی و هم‌چنین توانایی در ارائه‌ی خدمات پس از فروش، موفق به اخذ نمایندگی رسمی از محصولات شرکت نیسان ژاپن به ایران گردید. بر اساس امکانات، ویژگی‌ها و فناوری‌های به کار رفته در‌ خودروهای نیسان، که به‌خودی خود نشان از محصولاتی متمايز، ایمن، پر قدرت، کم‌مصرف و کم‌استهلاک دارند، شرکت جهان نوین آریا بر پايه نیازسنجی دقیق مشتریان ايرانی، محصولات شرکت نيسان را که در کشورهای ژاپن و انگلستان توليد می‌شوند به‌طور سفارشی‌ساخته شده وارد می‌نماید. هم‌چنین از جمله ویژگی‌های اصلی به عنوان نقطه قوت و اعتبار شرکت جهان نوین آریا این است که خودروهای عرضه شده توسط جهان نوين آريا، با اطلاعات ارائه شده در مستندات نيسان در ارتباط با مشخصات فنی و ظاهری خودروها تطابق کامل دارند. به عبارت دیگر، مشتریان گرامی هیچگونه مغایرتی در اطلاعات ارائه شده و خودروی تحویلی مشاهده نخواهد کرد. در همین رابطه می‌توان به ارائه خدمات متنوع پس از فروش شرکت جهان‌نوین آریا نیز اشاره کرد. نوبت‌دهی آسان از طریق اینترنت، عدم انتظار برای دریافت خدمات، کیفیت بالای ارائه‌ی خدمات و هم‌چنین سیستم پاسخگویی بسیار سریع و مسئولانه در قبال مشتریان سبب شده است که این شرکت از دیگر رقبایش بسیار متمایز باشد.

شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) به مناسبت عید سعید فطر، همکاری رسمی خود را با شرکت جهان نوین آریا اعلام و فروش محصولات این شرکت را آغاز نموده است. شرکت واسپاری آتیه صبا (سهامی خاص) با هدف تسهیل شرایط خرید این محصولات، خدمات مالی متنوعی نیز برای متقاضیان محترم در نظر گرفته است که می‌توانید با مراجعه به بخش طرح‌های فعال در سایت و یا تماس از طریق شماره 86030023 از جزئیات آن مطلع شوید.

مدیرعامل واسپاری آتیه صبا

امید روحانی
مدیرعامل واسپاری آتیه صبا

به‌منظور روشن شدن و اثبات بالا نبودن نرخ تسهیلات لیزینگی توجه به چند نکته ضروری است، اول آنکه، در حال حاضر حداقل نرخ بهره بدون ریسک و قابل پرداخت از سوی اغلب صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت سالانه 20 درصد است، به این معنی که لیزینگ‌ها حتی در صورت استفاده از منابع مالی ناشی از سرمایه خود نیز متحمل هزینه فرصت 20 درصدی هستند که با افزودن 4 الی 5 درصد هزینه‌های عملیاتی، غیر عملیاتی و... نرخ‌های لیزینگ منطقی است.

چراغ لیزینگ صندوق بازنشستگی کشوری روشن شد

مديرعامل شرکت واسپاري آتيه صبا با اشاره به حمايت هاي صندوق بازنشستگي کشوري و هلدينگ مالي اين صندوق گفت: بزودي شاهد ظهور شرکت ليزينگي قدرتمند تحت عنوان واسپاري آتيه صبا وابسته به صندوق بازنشستگي کشوري در ميان شرکت هاي ليزينگ کشور براي ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان در حوزه هاي مختلف خواهيم بود.

مديرعامل شرکت واسپاري آتيه صبا با اشاره به حمايت هاي صندوق بازنشستگي کشوري و هلدينگ مالي اين صندوق گفت: بزودي شاهد ظهور شرکت ليزينگي قدرتمند تحت عنوان واسپاري آتيه صبا وابسته به صندوق بازنشستگي کشوري در ميان شرکت هاي ليزينگ کشور براي ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان در حوزه هاي مختلف خواهيم بود.

بالا