۱۵ آبان؛ زمان مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو

مديرعامل شرکت واسپاري آتيه صبا وابسته به صندوق بازنشستگي کشوري اعلام کرد: بازنشستگان برنده قرعه کشي مرحله اول خريد خودروهاي قسطي، از ۱۵ آبان ماه به مدت ۱۲ روز مي توانند پس از دريافت «پرينت معرفي نامه» از سايت صندوق بازنشستگي کشوري و در دست داشتن «کارت ملي»، به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، اميد روحاني، با اشاره به تعدد تماس هاي بازنشستگان برنده قرعه کشي براي خريد خودروي قسطي، اظهار داشت: براساس اعلام هاي قبلي، قرار بود تا آبان ماه جاري فرآيند و چگونگي ثبت نام و انجام امور اداري براي خريد خودروي قسطي به بازنشستگان کشوري که در قرعه کشي برنده شده بودند، اعلام شود.
وي افزود: با هماهنگي هاي انجام شده با شرکت ايران خودرو براي واگذاري يک هزاردستگاه خودروي قسطي به بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگي کشوري، متقاضياني که برنده قرعه کشي شده و براي آن ها پيامک ارسال شده بود، مي توانند از ۱۵ تا ۲۷ آبان ماه با در دست داشتن پرينت معرفي نامه خود از سايت صندوق بازنشستگي کشوري به نشاني cspf.ir و کارت ملي به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه و مراحل بعدي خريد خودروي قسطي را تکميل کنند. 
وي يادآور شد: پس از ۲۷ آبان ماه و در صورت مراجعه نکردن واجدين شرايط در مدت اعلام شده، نام فرد به صورت خودکار حذف شده و نفرات ذخيره جايگزين آن ها مي شوند.
روحاني تصريح کرد: چنانچه به هر دليلي برندگان قرعه کشي از ثبت نام نزد نمايندگي هاي مُجاز ايران خودرو منصرف شوند، در پايان مُهلت تعيين شده به تعداد اشخاص انصرافي، فرصت ثبت نام در اختيار اولويت هاي بعدي از همان استان يعني برندگان بعدي قرعه کشي قرار داده مي شود.
روحاني گفت: بازنشستگان کشوري که برنده قرعه کشي خريد خودروي قسطي شده اند، مي توانند از طريق تلفن هاي ۸۸۵۴۰۱۴۶ و ۸۸۵۴۰۱۴۷ پاسخ سوالات خود را دريافت کنند.
بالا